• Voetbal voor iedereen

  Voor bijna iedereen is er voetbal bij FC Weesp: voor jong en oud, mannen/jongens en vrouwen/meisjes, prestatief en recreatief, op het veld en in de zaal.

  1. Aanmelden

  • De meeste spelers melden zich individueel aan. In overleg en eventueel na enkele proeftrainingen zoeken we dan een geschikt team of een geschikte vorm voor je. Lees HIER meer.
  • Maar je kunt je ook met een groep vrienden/bekenden tegelijk aanmelden, om een eigen team of trainingsgroep te beginnen. Als je hier meer over wilt weten, neem dan contact op via ledenadministratie@fcweesp.nl

  De indeling naar leeftijd is o.b.v. het geboortejaar.

  2. Jeugd

  Mini's en kabouters vanaf 4 jaar
  Vanaf 4 jaar kun je terecht bij de mini's of kabouters. Zij trainen doordeweeks op woensdagmiddag en spelen op zaterdagochtend onderlinge wedstrijdjes.

  Jeugdteams Onder 8 t/m Onder 19 jaar

  Vanaf ongeveer 7 jaar kun je worden ingedeeld in een "echt" team. Je kunt dan 1 of 2 keer per week trainen en speelt wekelijks op zaterdag (en vanaf circa 16/17 jaar op zondag) officiële wedstrijden.

  • Onder 8, Onder 9 en Onder 10 teams spelen 6 tegen 6 op een kwart veld.
  • Onder 11 en Onder 12 spelen 8 tegen 8 op een half veld.
  • Onder 13 t/m Onder 19 spelen 11 tegen 11 op een heel veld.

  De jongste meisjes spelen meestal samen met de jongens in een team. Voor de oudere meiden zijn er aparte meisjesteams.

  Extra techniektrainingen
  FC Weesp biedt voor de jeugdspelers ook regelmatig extra techniektrainingen aan.

  3. Senioren

  Reguliere competitie veld (prestatieve of recreatieve seniorenteams)
  Vanaf ongeveer 18/19 jaar ga je over van de jeugd naar de senioren.

  FC Weesp kent diverse seniorenteams die wekelijks op zaterdag of zondag hun officiële wedstrijden spelen op prestatief of recreatief niveau. 
  Voor jong-senioren is er een aparte Onder 23 competitie.

  Trainingsgroepen (zonder officiële wedstrijden te spelen)
  Wil je met een eigen groepje senioren alleen doordeweeks aan avondje onderling trainen of een partijtje spelen, maar niet aan officiële wedstrijden meedoen, dan kan dat ook. In overleg zoeken we dan ruimte in ons trainingsrooster voor je.

  Zaalvoetbal

  FC Weesp biedt ook zaalvoetbal aan. Onze zaalteams spelen doordeweeks hun wedstrijden, de thuiswedstrijden meestal in Sporthal Aetsveld of Weespersluis. In seizoen 2022-2023 heeft FC Weesp één herenteam dat in de Topklasse speelt en één vrouwenteam.

  4. Veteranen en ouderen: vanaf 35 jaar of 45 jaar

  Reguliere competitie op zaterdag (of zondag)
  Voor de wat oudere senioren hebben we veteranenteams, dit seizoen voor 45+ op zaterdag. De 45+ veteranen spelen wekelijks in een officiële competitie 11 tegen 11 op een heel veld. FC Weesp vormt samen met SC Muiden één 45+ team op zaterdag.

  Vrijdagavondvoetbal
  Wil je niet elk weekend spelen, dan is er ook een speciale vrijdagavondcompetitie voor 35+. Hierbij speel je in het najaar op 4 of 5 vrijdagavonden 7 tegen 7 wedstrijdjes tegen andere verenigingen en in het voorjaar speel je nogmaals op 4 of 5 avonden. Op andere vrijdagen (of andere dagen) is het mogelijk om onderling te trainen. 

  Er is, bij voldoende aanbod bij FC Weesp, ook vrijdagavondvoetbal voor andere leeftijden.

  Walking Football
  Aan de oudere voetballers, die het rustiger aan willen doen, bieden we Walking Football aan. Op vrijdagochtend speel je dan onderling "loopvoetbal". Deze vorm is geschikt mannen en vrouwen die nog wel lekker willen voetballen, maar niet meer willen rennen. 

  5. Contributie en verenigingsdienst

  Contributie
  Informatie over onze contributietarieven en de wijze van contributie-inning vind je HIER.

  Verenigingsdienst
  De vereniging FC Weesp draait op de inzet van vrijwilligers. Iedere voetballer of ouder van een jeugdlid moet een steentje bijdragen in de organisatie van onze vereniging. Dat kan door een specifieke functie te vervullen (trainer, leider, scheidsrechter, commissielid e.d.) of door bijvoorbeeld enkele kantinedienst te draaien. Lees HIER meer.

  Meer weten?

  Wil je meer weten over de voetbalmogelijkheden bij FC Weesp, stuur je vraag dan naar ledenadministratie@fcweesp.nl en wij nemen contact met je op.

  6. Overzicht FC Weesp teams seizoen 2022-2023 

  Seizoen 2022-2023
  VRIJDAG Geboortejaar 
  35+1 t/m 35+7 ≤1987
  ZATERDAG Geboortejaar 
  Zaterdag 1 t/m 3 ≤2003
  Veteranen 45+1 ≤1977
  JO17-1 t/m 3 2006/7
  JO15-1 2008
  JO14-1 t/m 3 2009
  JO13-1 t/m 3 2010
  JO12-1 t/m 4 2011
  JO11-1 t/m 4 2012
  JO10-1 t/m 6 2013
  JO9-1 t/m 8 2014
  JO8-1 t/m 6 2015
  MO13-1 2010
  MO10-1 2013
  MO9-1 2014
  ZONDAG Geboortejaar 
  Zondag 2 en 3 ≤2003
  O23-1 ≤2003
  JO18-1 2005
  ZAAL  
  Mannen 1  
  Vrouwen 1